Dine kontaktpersoner hos Icopal Entreprise

Telefon 44 88 71 10 (Nord)
Telefon 44 88 71 00(Midt)           
Telefon 44 88 71 50 (Syd)

 
Graham Bells Vej 36
8200 Aarhus N
Tlf.:  44 88 71 00
dkmidt@bmigroup.com
Nygade 19
7430 Ikast    
Tlf.:  44 88 71 00           
dkmidt@bmigroup.com
Jernet 33C 
6000 Kolding
Tlf.:  44 88 71 50
dksyd@bmigroup.com

Sagavej 5
9260 Gistrup
Tlf.: 44 88 71 10
dknord@bmigroup.com
Grundtvigsvej 50, Elling
9900 Frederikshavn
Tlf.:  44 88 71 10
dknord@bmigroup.com
 
klaus_bjerring-115x115-(2)
Klaus Bjerring
Regionsdirektør
Tlf.: 21 61 95 55
klaus.bjerring@bmigroup.com
icopal_svendborg0210
Heidi Jensen
Entreprisekoordinator
Tlf. 44 88 71 53
heidi.jensen@bmigroup.com
icopal_svendborg0097
Brian Thomsen
Entrepriseleder
Tlf.: 40 58 46 71
brian.thomsen@bmigroup.com
Aarhus
icopal_svendborg0126 
Carsten Nielsen
Entrepriseleder
Tlf.: 40 58 46 54
carsten.nielsen@bmigroup.com
Aarhus
Bjarne-Christensen-115-x115
Bjarke Christensen  
Salgskonsulent
Tlf: 40 58 46 88 
bjarke.christensen@bmigroup.com
Aarhus
icopal_svendborg0088
Liselotte Jensen
Tilbudskonsulent
Tlf: 40 58 46 83
liselotte.jensen@bmigroup.com
Aarhus

icopal_svendborg0171
Anders Moestrup
Salgskonsulent
Tlf.: 40 58 46 65
anders.moestrup@bmigroup.com
Aalborg

 

icopal_svendborg0182
Palle Sørensen
Entrepriseleder
Tlf.: 20 67 78 71
palle.sorensen@bmigroup.com
Aalborg
icopal_svendborg0066
Tony Abildgaard
Entrepriseleder
Tlf.: 40 79 06 75
tony.abildgaard@bmigroup.com
Frederikshavn
icopal_svendborg0052
Brian Pavia Christensen
Salgskonsulent
Tlf.: 21 16 06 02
brian.christensen@bmigroup.com
Kolding


Bo Gyldendahl Kastrup
Entrepriseleder
Tlf.: 24 94 67 29
bo.kastrup@bmigroup.com
Kolding

 

 

 

 
 
 
 
Denne hjemmeside anvender cookies. Når du bevæger dig videre på icopal-tag.dk, accepterer du vores brug af cookies. Læs om vores brug af cookies her.