Dine kontaktpersoner hos Icopal Entreprise Midtjylland

Telefon 44 88 71 00

 

Graham Bells Vej 36
8200 Aarhus N
Tlf.:  44 88 71 00
dkmidt@bmigroup.com

Cvr nr.: 16509191

 

icopal_svendborg0223
Malene Hansted
Adm. Direktør
Tlf.: 20 27 80 01
malene.hansted@bmigroup.com

icopal_svendborg0097
Brian Thomsen
Afdelingschef 
Tlf.: 40 58 46 71
brian.thomsen@bmigroup.com

icopal_svendborg0126
Carsten Nielsen
Entrepriseleder
Tlf.: 40 58 46 54
carsten.nielsen@bmigroup.com

Bjarne-Christensen-115-x115
Bjarke Christensen 
Salgskonsulent
Tlf.: 40 58 46 88
bjarke.christensen@bmigroup.com

icopal_svendborg0088
Liselotte Jensen
Tilbudskonsulent
Tlf.: 40 58 46 83
liselotte.jensen@bmigroup.com

icopal_svendborg0210
Heidi Jensen
Entreprisekoordinator
Tlf. 44 88 71 53
heidi.jensen@bmigroup.com


 

 

 
Denne hjemmeside anvender cookies. Når du bevæger dig videre på icopal-tag.dk, accepterer du vores brug af cookies. Læs om vores brug af cookies her.