Dine kontaktpersoner hos Icopal Entreprise København, Midt- og Vestsjælland

Telefon 44 88 55 44

 


Tonsbakken 3A
2740 Skovlunde
Tlf.:  44 88 55 44
dkherlev@bmigroup.com 

 

icopal_svendborg0223

Malene Hansted
Regionsdirektør

Tlf.: 20 27 80 01

malene.hansted@bmigroup.com

icopal_svendborg0196

Svend Hansen
Entrepriseleder
Tlf.: 20 43 61 01
svend.hansen@bmigroup.com

icopal_svendborg0049

Otto Kirkbro
Entrepriseleder
Tlf.: 51 37 79 37
otto.kirkbro@bmigroup.com

icopal_svendborg0059

Kim Bertore
Salgskonsulent
Tlf.: 20 27 80 03
kim.bertore@bmigroup.com

icopal_svendborg0045

Jan Bruun
Salgskonsulent
Tlf.: 30 51 54 57
jan.bruun@bmigroup.com

DAH_115x115

Daniel Foldal
Salgskonsulent
Tlf.: 51 82 67 27
daniel.foldal@bmigroup.com

jytte115x115

Jytte Larsen
Tilbudskonsulent
Tlf.: 51 37 79 71
jytte.larsen@bmigroup.com

 

icopal_svendborg0112

Mette Bengtsen
Entreprisekoordinator
Tlf.: 44 88 52 51
mette.bengtsen@bmigroup.com

 

icopal_svendborg0147

Heidi Vilhelmsen
Entreprisekoordinator
Tlf.: 44 88 52 39
heidi.vilhelmsen@bmigroup.com

YVH_115x115

Yvonne V. Hansen
Entreprisekoordinator
Tlf.: 44 88 52 52
Yvonne.hansen@bmigroup.com



 

 

 

 

 

Denne hjemmeside anvender cookies. Når du bevæger dig videre på icopal-tag.dk, accepterer du vores brug af cookies. Læs om vores brug af cookies her.