Dine kontaktpersoner hos Icopal Entreprise

 

Telefon 44 88 55 44 (Storkøbenhavn)

Telefon 44 88 55 44 (Midt- og Vestsjælland)
Telefon 48 21 07 22 (Nordsjælland)
Telefon 55 70 02 33 (Sydsjælland)
Telefon 54 85 12 22 (Øerne)

Telefon 44 88 71 90 (Fyn)

 


Tonsbakken 3A
2740 Skovlunde
Tlf.:  44 88 55 44
dkherlev@bmigroup.com 

Falkevej 14
3400 Hillerød
Tlf.:  48 21 07 22
Fax: 48 21 08 82
dkherlev@bmigroup.com

Stenhuggervej 6
5230 Odense M
Tlf.: 44 88 71 90
Fax: 66 15 76 36
dkfyn@bmigroup.com

Ravnse Byvej 13A
4840 Nr. Alslev
Tlf.: 54 85 12 22
Fax: 55 70 02 43
dkherlev@bmigroup.com

 

 

icopal_svendborg0223

Malene Hansted
Regionsdirektør

Tlf.: 20 27 80 01

malene.hansted@bmigroup.com

Øst

icopal_svendborg0112

Mette Bengtsen
Entreprisekoordinator 
Tlf.: 44 88 52 51
mette.bengtsen@bmigroup.com
Skovlunde

icopal_svendborg0147

Heidi Vilhelmsen
Entreprisekoordinator
Tlf.: 44 88 52 39
heidi.vilhelmsen@bmigroup.com
Skovlunde

YVH_115x115 

Yvonne V. Hansen
Entreprisekoordinator
Tlf.: 44 88 52 52
yvonne.hansen@bmigroup.com
Skovlunde

 

icopal_svendborg0049
Otto Kirkbro
Entrepriseleder
Tlf.: 51 37 79 37
otto.kirkbro@bmigroup.com
Skovlunde

icopal_svendborg0196

Svend Hansen
Entrepriseleder
Tlf.: 20 43 61 01
svend.hansen@bmigroup.com
Skovlunde

jytte115x115 

Jytte Larsen 
Tilbudskonsulent
Tlf.: 51377971
jytte.larsen@bmigroup.com
Skovlunde 

 

icopal_svendborg0059 

Kim Bertore
Salgskonsulent
Tlf.: 20 27 80 03
kim.bertore@bmigroup.com
Skovlunde

icopal_svendborg0045 

Jan Bruun
Salgskonsulent
Tlf.: 30 51 54 57
jan.bruun@bmigroup.com
Skovlunde

DAH_115x115

Daniel Foldal
Salgskonsulent
Tlf.: 51 82 67 27
daniel.foldal@bmigroup.com
Skovlunde

IE 17012013 034 3

Betina Hansen
Entrepriseleder
Tlf.: 51 37 79 70
betina.hansen@bmigroup.com
Sydsjælland

icopal_svendborg0039

Svend-Erik Kyhn
Entrepriseleder
Tlf.: 51 37 79 34
svend-erik.kyhn@bmigroup.com
Hillerød

icopal_svendborg0034

Børge Andersen
Projektleder
Tlf.: 25 44 46 51
boerge.andersen@bmigroup.com
Odense


 

 

icopal_svendborg0071-1 

John Jeppesen
Entrepriseleder
Tlf.: 40 44 96 07
john.jeppesen@bmigroup.com
Odense

 

 

 

 

Denne hjemmeside anvender cookies. Når du bevæger dig videre på icopal-tag.dk, accepterer du vores brug af cookies. Læs om vores brug af cookies her.