Dine kontaktpersoner hos Icopal Entreprise

 

Telefon 44 88 55 44 (Storkøbenhavn)

Telefon 44 88 55 44 (Midt- og Vestsjælland)
Telefon 48 21 07 22 (Nordsjælland)
Telefon 55 70 02 33 (Sydsjælland)
Telefon 44 88 71 90 (Fyn)
Telefon 44 88 71 10 (Nordjylland)
Telefon 44 88 71 00 (Midtjylland)
Telefon 44 88 71 50 (Sydjylland)

 
 

Tonsbakken 3A
2740 Skovlunde
Tlf.:  44 88 55 44
dkherlev@bmigroup.com 
Falkevej 14
3400 Hillerød
Tlf.:  48 21 07 22
dkherlev@bmigroup.com
Stenhuggervej 6
5230 Odense M
Tlf.: 44 88 71 90
dkfyn@bmigroup.com
Ravnse Byvej 13A
4840 Nr. Alslev
Tlf.: 55 70 02 33
dkherlev@bmigroup.com
Graham Bells Vej 36
8200 Aarhus N
Tlf.: 44 88 71 00
dkmidt@bmigroup.com
Nygade 19
7430 Ikast
Tlf.: 44 88 71 00
dkmidt@bmigroup.com
Kystvejen 56
9400 Nørresundby
Tlf.: 44 88 71 10
dknord@bmigroup.com
Grundtvigsvej 50, Elling
9900 Frederikshavn
Tlf.: 44 88 71 10
dknord@bmigroup.com 
 
Cvr.nr. 16509191
Faktura mail:
dkfaktura@bmigroup.com
 
icopal_svendborg0223
Malene Hansted
Adm. Direktør
Tlf.: 20 27 80 01
icopal_svendborg0097
Brian Thomsen
Afdelingschef Aarhus
Tlf.: 40 58 46 71
brian.thomsen@bmigroup.com
icopal_svendborg0112
Mette Bengtsen
Entreprisekoordinator 
Tlf.: 44 88 52 51
mette.bengtsen@bmigroup.com
YVH_115x115 
Yvonne V. Hansen
Entreprisekoordinator
Tlf.: 44 88 52 52
yvonne.hansen@bmigroup.com
icopal_svendborg0210
Heidi Jensen
Entreprisekoordinator
Tlf.: 44 88 71 53
heidi.jensen@bmigroup.com
icopal_svendborg0147
Heidi Vilhelmsen
Entreprisekoordinator
Tlf.: 44 88 52 39
heidi.vilhelmsen@bmigroup.com
icopal_svendborg0049 
Otto Kirkbro
Entrepriseleder
Tlf.: 51 37 79 37
otto.kirkbro@bmigroup.com
icopal_svendborg0196 
Svend Hansen
Entrepriseleder
Tlf.: 20 43 61 01
svend.hansen@bmigroup.com
icopal_svendborg0045 

Jan Bruun
Salgskonsulent
Tlf.: 30 51 54 57
jan.bruun@bmigroup.com
icopal_svendborg0059

Kim Bertore
Salgskonsulent
Tlf.: 20 27 80 03
kim.bertore@bmigroup.com
DAH_115x115

Daniel Foldal
Salgskonsulent
Tlf.: 51 82 67 27
daniel.foldal@bmigroup.com
jytte115x115

Jytte Larsen 
Tilbudskonsulent
Tlf.: 51377971
jytte.larsen@bmigroup.com
icopal_svendborg0039

Svend-Erik Kyhn
Entrepriseleder
Tlf.: 51 37 79 34
svend-erik.kyhn@bmigroup.com
IE 17012013 034 3 
Betina Hansen
Entrepriseleder
Tlf.: 51 37 79 70
betina.hansen@bmigroup.com
icopal_svendborg0071-1
John Jeppesen
Entrepriseleder
Tlf.: 40 44 96 07
john.jeppesen@bmigroup.com
icopal_svendborg0034
Børge Andersen
Projektleder
Tlf.: 25 44 46 51
boerge.andersen@bmigroup.com
icopal_svendborg0052
Brian Pavia Christensen
Projektleder
Tlf.: 21 16 06 02
brian.christensen@bmigroup.com
icopal_svendborg0126
Carsten Nielsen
Entrepriseleder
Tlf.: 40 58 46 54
carsten.nielsen@bmigroup.com
Bjarne-Christensen-115-x115
Bjarke Christensen 
Salgskonsulent
Tlf.: 40 58 46 88
bjarke.christensen@bmigroup.com
soren-botker115x115
Søren Bøtker
Salgskonsulent
Tlf.: 51 37 79 32
soren.botker@bmigroup.com
 
icopal_svendborg0088
Liselotte Jensen
Tilbudskonsulent
Tlf.: 40 58 46 83
liselotte.jensen@bmigroup.com
 
ronny glinvad 115x115
Ronny Glinvad
Entrepriseleder
Tlf.: 20 67 78 71
ronny.glinvad@bmigroup.com
icopal_svendborg0066
Tony Abildgaard
Entrepriseleder
Tlf.: 40 79 06 75
tony.abildgaard@bmigroup.com
 
 
Denne hjemmeside anvender cookies. Når du bevæger dig videre på icopal-tag.dk, accepterer du vores brug af cookies. Læs om vores brug af cookies her.